Ateş Catering ve
Yemek Hizmetleri

Ateş Catering ekibi yurtiçi / yurtdışı catering ve yemek organizasyonu
alanında müşterilerine kurumsal bir bakış açısıyla
hizmet vermeyi amaç edinmiş bir firmadır.

Hizmetlerimiz

Ateş Catering olarak bir çok alanda sizlere yemek hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kurumsal Catering

Firmanız içerisinde mutfağınız bulunmuyorsa Ateş Catering hizmeti ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Hijyen kurallarına uygun, pratik, sağlıklı ve besleyici bir kurumsal catering hizmeti sunmaktayız. Malzeme tedariki, ekipman, ve sevkiyat işlemleri tarafımızdan karşılanmaktadır. Gıda güvenliği, helal sertifikalı, pratik ve besleyici ürün kullanımı konusunda çok titiziz.

Yemek menülerimiz aylık olarak hazırlanarak bilgilerinize sunulmaktadır. Anlaşılması durumunda büyük bir özenle hazırladığımız yemekleriniz her gün belirlenen saatlerde sizlere uygun ekipmanlarla teslim ediliyor. Yemek saatinize göre kurumsal yemek ürünü, güler yüzlü personelimiz tarafından hızlı bir şekilde sie iletilmektedir.

Yemek ihtiyacını kendi karşılayan firmalar, malzeme alımı ve personel gideri gibi maliyetlere katlanmak zorunda kalır. Dışarıdan sipariş edilen yiyeceklerin ne kadar sağlıklı, hijyenik ve besleyici olacağının kontrolü de zordur. Ateş Catering hizmeti ile, bu tür maliyetlerden kurtulur ve daha sağlıklı yemek hizmeti alırsınız. Kaliteli yemek hizmeti ile daha dengeli ve sağlıklı beslenen personelinizde motive edici bir etki doğurur. Dolayısıyla bu durum da performans artışı gibi bir kazanım sağlayacaktır.

Yurtiçi / Yurtdışı Organizasyon

Fuarlar kısa bir zamanda çok fazla konuğun ağırlandığı ve personel görevlendirdiğiniz stresli ortamlardır. Siz fuar alanı ve hizmetlerinizle ilgilenirken biz de sizlerin yemek hizmetlerinizle ilgilenebiliriz. Özellikle yemek lezzetli ve sunum şekilleri bu noktada çok büyük önem arz ediyor. Ateş Catering, hem yurt içi hem de yurt dışı fuarlarda size ve firmanıza hizmet anlamında kalite katar. Hijyenik kurallara uygun, estetik bir sunum ve doğru bir zaman yönetimi ile fuardaki yemek veya ikram hizmetini sizin adınıza biz sağlıyoruz. Tercihinize göre Helal sertifikalı ve vegan ürünler gibi çeşitli catering hizmetleri sunuyoruz.

Fuardan önce ve fuar esnasında iyi bir iletişim kurulması hizmet açısından çok önem taşıyor. Standın nasıl olacağı, hangi ikramlıkların kullanılacağı, fuarda kaç katılımcı olacağı gibi gibi bilgilerin net olarak bildirilmesi gerekiyor. Fuar esnasında bizim personelimiz de sizi temsil ettiğinin bilincinde olarak hizmet verecektir.

Çok iyi bir fuar catering hizmetinin detaylarda saklı olduğunun farkındayız. Yemek ve ikramların uygun saklama koşulları sağlandıktan sonra servis için hazır hale getirilirler. Hijyen ve iletişim konusunda eğitimli personelimiz tarafından sunum sağlanır. Fuarın yaşandığı ortamın bir gereği olan az zamanda etkin bir sunum için personelimizle sağlıklı bir iletişim kurabilirsiniz. Stresli bir ortam olan fuarlarda zaman zaman oluşabilecek sorunlar bu şekilde etkin ve süratli bir şekilde çözülebilmektedir.

Ürün ve hizmetlerinizi kısıtlı bir sürede çok müşteriye tanıttığınız fuarlarda, kurumsal imajınızı da yükseltmek en büyük hedefiniz. Bunun için zaman yönetiminizin iyi olması lazım. Bunu anlamda doğru fuar catering firmaları ile de çalışmanız çok önemlidir. Özverili, eğitimli ve güler yüzlü personelimizle kurumsal imajınıza katkıda sağlayacağımızın sözünü veriyoruz.

Yerinde Üretim

Firmanıza ait bir mutfağınız varsa bu hizmetimiz size göredir. Eğer mutfağınız yoksa profesyonel outside catering hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yerinde üretim için mutfağınızın uygunluğu konusunda bir keşif yapılması gerekmektedir. Keşifin bir diğer amacı da eksik malzemelerinde belirlenmesidir. Keşif sonrası böyle bir durum oluşması durumunda sizden bu konuda yardım istenebilir veya faturanıza eklenmek suretiyle eksikleri biz de tamamlayabiliriz. Yemek yapma ekipmanları, bulaşık temizliği için gerekli ekipmanlar ve depo/soğuk hava deposu gibi konularda mutabık kalınmalıdır. Eğer keşif sonucunda sıkıntı yaşanmazsa hemen sonrasında menülerin oluşturulması için sizlerden de fikir alınır ve menüler oluşturulur.

Yemeklerin hazırlanıp, sunumu yapılırken hijyen ve temizlik kurallarına da çok dikkat etmekteyiz. Yemeklerin dağıtımı personelimiz tarafından uygun şekilde gerçekleştirilir. Personelinize de profesyonel ve güler yüzlü bir hizmetin tadını çıkarmak kalır.

Bu hizmetimiz sayesinde satınalma ve maliyet çıkarma gibi prosedürlerden kurtulursunuz. Ek personel bulundurma ve personel takibinden kurtulursunuz. Yemek kalitesi, sağlık kurallarına uygun olması, servis gibi önemli konuların sorumluluğundan kurtulursunuz. Yemeğin bir yerden bir yere aktarılma gibi bir durum oluşmayacağından yemeğin lezzet, sıcaklık ve görünümü açısından bir problem oluşmaz. Yemeğin aynı yerde servis edilmesi firmanıza kaliteli hizmet ve personelin daha memnun olması gibi kazanımlar sağlar.

Özel Gün Catering

Ateş Catering olarak düğün, nişan, kına gecesi, açılış, kokteyl, mezuniyet, sünnet, yıldönümü ve doğum günü gibi davetlerde de yanınızdayız. Yemek servisi veya ikramlık konusunda, konuklarınızın ve sizin beklentilerini karşılamak için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Yemek ve ikramlıklarımızda hijyenik ve helal sertifikalı malzemeler kullanmaktayız. Gerekli kalite belgelerine sahip olan firmamız aynı zamanda taşıma esnasında ve serviste kullandığı araç gereçlere de önem verir. Bir takım çalışması gerektiren bu hizmeti sağlıklı bir şekilde sürdürmemiz için menü seçiminden servise kadar her aşamada birlikte çalışıyoruz. Davetli sayısını bilmemiz, yemek ve ikram servisinin yapılacağı yerde keşif çalışması yapmamız gerekebilir.

Usta şeflerimiz tarafından modern ekipmanlarla hazırlanmış leziz yemek ve ikramlıklarımızın sunum şekline de önem veriyoruz. Sıcak ve soğuk ikram edilmesi gereken ürünlerin tazeliğini korumamız gerekiyor. Başarılı bir özel gün catering hizmeti için personelimiz ile servis esnasında dirsek teması içerisinde olmanızı öneririz.

Bu gibi organizasyonlarda maliyet, zamandan tasarruf ve daha iyi bir imaj için artık catering firmaları tercih ediliyor. Ondokuz olarak yemeklerle ikramlıkların lezzetli, hijyenik, besleyici olmasına ve mükemmel sunumuna kefiliz. Bu şekilde sadece prestij kazanmayacak, büyük bir maliyet avantajı da sağlamış olacaksınız. Menü seçiminden, ürünlerin lojistiğine ve sunumuna kadar her aşamada mükemmeliyet vaat etmekteyiz.